AVIJO
 
кращі інтернет-рішення
для успішного бізнесу у Білгороді-Дністровському

Портфоліо Контакти


Технічна підтримка та супровід сайтів у Білгороді-ДністровськомуЗапуск сайту - вигідне для бізнесу та іміджу компанії рішення, але це лише перший етап на шляху до успішного бізнесу. Щоб вкладені в інтернет-ресурс інвестиції окупилися, і сайт став джерелом стабільного прибутку необхідно його своєчасно оновлювати, регулярно займатися його розвитком. При цьому в оновлення потребує не тільки контент, але і дизайн, і програмні модулі. Кожен проект має потребу в турботі і технічній підтримці і не можна обмежуватися лише створенням сайту. Найчастіше буває недостатнім призначити відповідальним за сайт менеджера або адміністратора компанії. Як показує досвід вони не в змозі якісно виконувати покладені на них зобов'язання і не володіють необхідними знаннями по роботі з контентом, а тим більше з самим сайтом. Найм власних співробітників, що спеціалізуються саме на супроводі сайту у Білгороді-Дністровському може виявитися досить витратним рішенням. До того ж, якщо співробітник виявиться недостатньо компетентним, то це може негативно позначитися на розвитку сайту та всього бізнесу в цілому. Технічна підтримка сайту та супровід - важлива складова процесу розвитку бізнесу в мережі, що включає в себе комплекс дій, спрямованих на обслуговування всіх потреб веб-проекту:

  • - Контроль стабільності роботи вашого сайту
  • - Своєчасне оновлення сайту
  • - Професійне і комплексне обслуговування сайту
  • - Виведення проекту на новий рівень


Обслуговування сайту, графічна підтримка та оновлення

Технічна підтримка сайту включає контроль стабільності функціонування сайту, забезпечуючи його захист від вірусів, зломів і тривалих збоїв. Підключення нових модулів, додавання нових функціональних розділів на сайт. Підтримка сайтів дозволяє своєчасно реагувати на зміни пошукових алгоритмів, вносити необхідні правки для поліпшення індексації веб-проекту, завдяки чому зберігається хороша видимість сайту в популярних пошукових системах. Крім роботи з програмною частиною сайту, важливим моментом є комплекс послуг по наповненню сайту якісним графічним контентом і стилізацією загального оформлення сайту, або навіть повний редизайн проекту за запитом клієнта. Для того, щоб сайт був «живим» необхідно постійно оновлювати на ньому контент. Такі сайти люблять, як відвідувачі, так і пошукові системи. Сайт який регулярно надає свіжую інформацією буде набагато привабливіше статичного проекту. Написання нових статей, публікація фотографій, відео-матеріалів, нових записів - все це входить в супровід сайту. Ведення блогу від імені компанії також відноситься до даного виду послуги. Тому просто необхідно постійно коректувати і доповнювати існуючий на сайті контент, а інакше може скластися враження, що проект заморожений і їм ніхто не займається.

Я вже багато років займаюся веб-дизайном і розробкою, в тому числі займаюся супроводом і підтримкою сайтів у Білгороді-Дністровському і всьому світі.


Створення інтернет-магазину у Білгороді-Дністровському Веб-студія у Білгороді-Дністровському Створення лендінга у Білгороді-Дністровському Створення корпоративного сайту у Білгороді-Дністровському Створення сайтів у Білгороді-Дністровському Створення сайту-портфоліо фотографа у Білгороді-Дністровському Створення сайту-візитки у Білгороді-Дністровському Веб-дизайн і редизайн сайтів у Білгороді-Дністровському Створити сайт у Білгороді-Дністровському Замовити сайт у Білгороді-Дністровському Створення медіа-сайтів у Білгороді-Дністровському Аудит сайтів у Білгороді-Дністровському Створення сайту-каталогу у Білгороді-Дністровському Розробка фірмового стилю у Білгороді-Дністровському Розробка маркетинг-кіт у Білгороді-Дністровському Розробка логотипу у Білгороді-Дністровському Адаптивна верстка і веб-програмування сайтів у Білгороді-Дністровському з нуля Скільки коштує сайт у Білгороді-Дністровському: вартість створення сайту Технічна підтримка та супровід сайтів у Білгороді-Дністровському Розробка інформаційних порталів у Білгороді-Дністровському Розробка сайтів у Білгороді-Дністровському для будь-якого бізнесу


Отримуйте результат від свого бізнесу у Білгороді-Дністровському вже сьогоднізамовити сайт

Замовити сайт


надіслати повідомлення