AVIJO
 
кращі інтернет-рішення
для успішного бізнесу у Маріуполі

Портфоліо Контакти


Технічна підтримка та супровід сайтів у МаріуполіЗапуск сайту - вигідне для бізнесу та іміджу компанії рішення, але це лише перший етап на шляху до успішного бізнесу. Щоб вкладені в інтернет-ресурс інвестиції окупилися, і сайт став джерелом стабільного прибутку необхідно його своєчасно оновлювати, регулярно займатися його розвитком. При цьому в оновлення потребує не тільки контент, але і дизайн, і програмні модулі. Кожен проект має потребу в турботі і технічній підтримці і не можна обмежуватися лише створенням сайту. Найчастіше буває недостатнім призначити відповідальним за сайт менеджера або адміністратора компанії. Як показує досвід вони не в змозі якісно виконувати покладені на них зобов'язання і не володіють необхідними знаннями по роботі з контентом, а тим більше з самим сайтом. Найм власних співробітників, що спеціалізуються саме на супроводі сайту у Маріуполі може виявитися досить витратним рішенням. До того ж, якщо співробітник виявиться недостатньо компетентним, то це може негативно позначитися на розвитку сайту та всього бізнесу в цілому. Технічна підтримка сайту та супровід - важлива складова процесу розвитку бізнесу в мережі, що включає в себе комплекс дій, спрямованих на обслуговування всіх потреб веб-проекту:

  • - Контроль стабільності роботи вашого сайту
  • - Своєчасне оновлення сайту
  • - Професійне і комплексне обслуговування сайту
  • - Виведення проекту на новий рівень


Обслуговування сайту, графічна підтримка та оновлення

Технічна підтримка сайту включає контроль стабільності функціонування сайту, забезпечуючи його захист від вірусів, зломів і тривалих збоїв. Підключення нових модулів, додавання нових функціональних розділів на сайт. Підтримка сайтів дозволяє своєчасно реагувати на зміни пошукових алгоритмів, вносити необхідні правки для поліпшення індексації веб-проекту, завдяки чому зберігається хороша видимість сайту в популярних пошукових системах. Крім роботи з програмною частиною сайту, важливим моментом є комплекс послуг по наповненню сайту якісним графічним контентом і стилізацією загального оформлення сайту, або навіть повний редизайн проекту за запитом клієнта. Для того, щоб сайт був «живим» необхідно постійно оновлювати на ньому контент. Такі сайти люблять, як відвідувачі, так і пошукові системи. Сайт який регулярно надає свіжую інформацією буде набагато привабливіше статичного проекту. Написання нових статей, публікація фотографій, відео-матеріалів, нових записів - все це входить в супровід сайту. Ведення блогу від імені компанії також відноситься до даного виду послуги. Тому просто необхідно постійно коректувати і доповнювати існуючий на сайті контент, а інакше може скластися враження, що проект заморожений і їм ніхто не займається.

Я вже багато років займаюся веб-дизайном і розробкою, в тому числі займаюся супроводом і підтримкою сайтів у Маріуполі і всьому світі.


Створення інтернет-магазину у Маріуполі Веб-студія у Маріуполі Створення лендінга у Маріуполі Створення корпоративного сайту у Маріуполі Створення сайтів у Маріуполі Створення сайту-портфоліо фотографа у Маріуполі Створення сайту-візитки у Маріуполі Веб-дизайн і редизайн сайтів у Маріуполі Створити сайт у Маріуполі Замовити сайт у Маріуполі Створення медіа-сайтів у Маріуполі Аудит сайтів у Маріуполі Створення сайту-каталогу у Маріуполі Розробка фірмового стилю у Маріуполі Розробка маркетинг-кіт у Маріуполі Розробка логотипу у Маріуполі Адаптивна верстка і веб-програмування сайтів у Маріуполі з нуля Скільки коштує сайт у Маріуполі: вартість створення сайту Технічна підтримка та супровід сайтів у Маріуполі Розробка інформаційних порталів у Маріуполі Розробка сайтів у Маріуполі для будь-якого бізнесу


Отримуйте результат від свого бізнесу у Маріуполі вже сьогоднізамовити сайт

Замовити сайт


надіслати повідомлення